Zapoznaj się z...


InformacjeSeminarium

18-05-2017

Wyższa Szkoła Zawodowa Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia zaprasza na otwarte Seminarium Naukowe dr inż. Beaty W. Domagalskiej
pt. „Wpływ olejów roślinnych na poprawę kondycji włosów”, które odbędzie się 31 maja 2017r o godz 17:00 w sali 208 oraz równocześnie przez Webinarium (https://wszkipz.clickmeeting.com/olejowanie), ID pokoju 615-281-553.

Streszczenie wykładu

W pielęgnacji włosów oleje roślinne są stosowane od dawna, zarówno jako składniki kosmetyków, jak i surowce aplikowane w postaci czystej. Ich zaletą jest bogaty skład, który jest różny w zależności od źródła pochodzenia i metody otrzymywania oleju. Obok triglicerydów kwasów tłuszczowych oleje zawierają rozpuszczalne w tłuszczach witaminy, fosfolipidy oraz fitosterole.

W trakcie seminarium zostanie omówiony wpływ olejów w formie czystej („olejowanie”) na poprawę kondycji włosów, ich połysku oraz ograniczenie rozdwajania się końcówek włosów.

Zaprasza Rektor Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowiaszkoła kosmetyczna | kosmetologia studia | kosmetologia warszawa |studia magisterskie kosmetologia | spa wellness |
Polityka prywatnosci

JEDYNE W WARSZAWIE STUDIA PODYPLOMOWE W MODUŁACH: CHEMIA I TECHNOLOGIA KOSMETYKÓW, KOSMETOLOGIA W MEDYCYNIE, PROFILAKTYKA I TERAPIA OTYŁOŚCI. SAM UKŁADASZ PROGRAM STUDIÓW! REKRUTACJA TRWA.