Zapoznaj się z...


InformacjeAkademicy Założycielem WSZKiPZ

24-11-2016

 

Na podstawie decyzji Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 19 października 2016 r. Założycielem Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia zostali „Akademicy” Sp. z o.o. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie to, że WSZKiPZ stała się jedyną Uczelnią niepubliczną zarządzaną przez spółkę pracowników Uczelni. Ma ta bardzo istotny wpływ na kompetentne zarządzanie, organizację oraz realizację misji Uczelni.

 

Ta konstruktywna współpraca „Akademików”– pracowników i kadry dydaktycznej – zaowocuje dynamicznym rozwojem Uczelni. Wyższa Szkoła Zawodowa Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia poszerza swoją ofertę o działalność Spółki, która obejmuje obszary: badawczo-rozwojowy, usługowy i wydawniczy. W grupie docelowej Spółki znajdują się głównie przedsiębiorcy, jednak znacząca część oferty skierowana jest do studentów oraz wszystkich zainteresowanych pielęgnacją zdrowia i urody.szkoła kosmetyczna | kosmetologia studia | kosmetologia warszawa |studia magisterskie kosmetologia | spa wellness |
Polityka prywatnosci

JEDYNE W WARSZAWIE STUDIA PODYPLOMOWE W MODUŁACH: CHEMIA I TECHNOLOGIA KOSMETYKÓW, KOSMETOLOGIA W MEDYCYNIE, PROFILAKTYKA I TERAPIA OTYŁOŚCI. SAM UKŁADASZ PROGRAM STUDIÓW! REKRUTACJA TRWA.