Zapoznaj się z...


InformacjeWykładowcy WSZKiPZ odkrywają tajemnicę botoksu

30-08-2016

 

Kwas hialuronowy, jad kiełbasiany, laser jagowo-neodymowy, nici PDO. To nie tylko hasła ze słownika chemicznego! To nazwy najbardziej popularnych zabiegów stosowanych w medycynie estetycznej. Nowy program TVN Style – „BEZ SKAZY” -  odkryje przed widzami tajemnice biznesu, który w ostatnich latach przynosi w Polsce miliony złotych zysku.

 

W premierowym odcinku „Bez Skazy”  wykładowcy WSZKiPZ - dr n. med. inż. Katarzyna Pytkowska oraz  dr inż. Karolina Leleń – Kamińska odkryją prawdę o  najsłynniejszej substancji z zakresu medycyny estetycznej.  Opowiadają o  możliwościach, jakie niesie ze sobą botoks  i o jego zastosowaniu.

Pierwszy odcinek programu „Bez Skazy” będzie można obejrzeć już  31 sierpnia o 22.55 na antenie TVN Style.

 

Ekipa TVN  w serwisie internetowym TVN STYLE złożyła specjalne podziękowania za pomoc w realizacji programu dla Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia na Podwalu.

 

Zobacz więcej…

 

 

Zapraszamy do obejrzenia odcinka!szkoła kosmetyczna | kosmetologia studia | kosmetologia warszawa |studia magisterskie kosmetologia | spa wellness |
Polityka prywatnosci

JEDYNE W WARSZAWIE STUDIA PODYPLOMOWE W MODUŁACH: CHEMIA I TECHNOLOGIA KOSMETYKÓW, KOSMETOLOGIA W MEDYCYNIE, PROFILAKTYKA I TERAPIA OTYŁOŚCI. SAM UKŁADASZ PROGRAM STUDIÓW! REKRUTACJA TRWA.