Zapoznaj się z...


InformacjeSpotkanie z urodą - Dzień Otwarty w WSZKiPZ (10 września br.)

24-08-2016

 

 

Spotkanie z urodą - Dzień Otwarty w WSZKiPZ

 

START: 10 września, godz. 11.00

 

Pracownia kosmetyki profesjonalnej nr 2 na parterze

ul. Podwale 13, Warszawska Starówka

 

 

Zabiegi pielęgnacyjne, bezpłatne konsultacje kosmetyczne, zwiedzanie Uczelni, upominki – takie atrakcje czekają na zainteresowanych, którzy 10 września br. odwiedzą Wyższą Szkołę Zawodową Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia, przy ul. Podwale 13 na Warszawskiej Starówce.

 

W czasie spotkania, które rozpocznie się o godz. 11.00 dowiesz się jakie perspektywy zawodowe czekają przyszłych specjalistów kosmetologii, jak wygląda nauka na studiach w WSZKiPZ. Obejrzysz gabinety, laboratoria kosmetyczne, pracownie w których odbywają się zajęcia praktyczne.

 

Poznasz też AKADEMIĘ URODY – miejsce praktyk dla studentów WSZKiPZ, w którym nasi studenci zdobywają umiejętności praktyczne.

Pod nadzorem doświadczonych instruktorek studenci samodzielnie wykonują kompleksowe zabiegi (podstawowe i specjalistyczne) - zaczynając od zaplanowania, poprzez wywiad, założenie karty pacjenta i przeprowadzenie zabiegu, aż do udzielania porad: jak pielęgnować skórę czy stopy  w warunkach domowych.

 

Zabiegi odbywają się na terenie Uczelni; w pracowni kosmetyki profesjonalnej nr 2 na parterze.

 

Na uczestników DNIA OTWARTEGO czeka darmowa konsultacja kosmetyczna, która   pozwoli określić typ cery oraz stworzyć odpowiedni program jej codziennej pielęgnacji. Poza tym uczestnicy spotkania będą mogli wykonać fragment zabiegu na modelu/modelce pod okiem instruktorów.

 

Serdecznie zapraszamy!

 szkoła kosmetyczna | kosmetologia studia | kosmetologia warszawa |studia magisterskie kosmetologia | spa wellness |
Polityka prywatnosci

JEDYNE W WARSZAWIE STUDIA PODYPLOMOWE W MODUŁACH: CHEMIA I TECHNOLOGIA KOSMETYKÓW, KOSMETOLOGIA W MEDYCYNIE, PROFILAKTYKA I TERAPIA OTYŁOŚCI. SAM UKŁADASZ PROGRAM STUDIÓW! REKRUTACJA TRWA.