Zapoznaj się z...


InformacjeEksperci WSZKiPZ w TVN

29-06-2016

 

28 czerwca 2016 roku Uczelnia  wzięła udział w nagraniu odcinków do nowego programu  „BEZ SKAZY”, który będzie emitowany na antenie TVN Style.

 

Odcinki poświęcone będą botoksowi, mezoterapii, kwasowi hialuronowemu. Nagranie realizowano w jednym z laboratoriów chemii kosmetycznej WSZKiPZ z udziałem ekspertów, wykładowców : dr inż. n. med. Katarzyny Pytkowskiej i dr inż. Karoliny Leleń – Kamińskiej.

 

O terminie emisji odcinków poinformujemy Państwa w aktualnościach, na stronie internetowej Uczelni: kosmetyka.edu.pl oraz na naszym facebooku.

 

TVN ceni współpracę z WSZKiPZ. To już kolejny raz, kiedy realizuje nagranie dla swojego programu w naszej Uczelni. Wcześniej TVN korzystała z wypowiedzi eksperckich naszych wykładowców w programach, m. in.: Dzień dobry TVN - „Fikcja czy fakt”,  „Wiem co jem/ Wiem co kupuję?”, czy "Klinika Urody”.

 szkoła kosmetyczna | kosmetologia studia | kosmetologia warszawa |studia magisterskie kosmetologia | spa wellness |
Polityka prywatnosci

JEDYNE W WARSZAWIE STUDIA PODYPLOMOWE W MODUŁACH: CHEMIA I TECHNOLOGIA KOSMETYKÓW, KOSMETOLOGIA W MEDYCYNIE, PROFILAKTYKA I TERAPIA OTYŁOŚCI. SAM UKŁADASZ PROGRAM STUDIÓW! REKRUTACJA TRWA.