Zapoznaj się z...


InformacjeWeź udział w seminarium online z udziałem eksperta WSZKiPZ

13-06-2016

 

 

Zapraszamy na seminarium on – line (5 lipca br., o godz. 18.30) z udziałem eksperta WSZKiPZ – Panią dr inż. Karoliną Leleń – Kamińską. Seminarium organizowane jest przez „Beauty Forum”.

 

„Beauty Forum” jest czasopismem międzynarodowym, które przekazuje najciekawsze informacje i umożliwia uzupełnienie wiedzy w zakresie kosmetyki profesjonalnej organizując  m. in.: seminaria on – line oraz jedne z największych w Polsce  targów Beauty & SPA.

 

Temat seminarium: Substancje aktywne w profesjonalnych kosmetykach do pielęgnacji twarzy

 

Opis:

 

Głównym celem profesjonalnych zabiegów przeznaczonych do pielęgnacji skóry twarzy jest zminimalizowanie oznak starzenia się skóry i innych jej niedoskonałości. Skóra twarzy jest w ciągły sposób narażony na negatywny wpływ czynników zewnętrznych tj. promieniowanie UV, zanieczyszczenia itp. Dlatego też to właśnie na tym obszarze najszybciej pojawiają się pierwsze oznaki upływającego czasu, czyli zmarszczki, ale również przebarwienia, teleangiektazje i inne. W trakcie szkolenia przyjrzymy się metodom, ale i substancjom aktywnym, które dominują w tym segmencie rynku, od nowych rozwiązań m.in. niskocząsteczkowych peptydów, które mają być alternatywą dla zabiegów medycyny estetycznej po dobrze znane witaminy, ale w nieco innych odsłonach. Omówione zostaną również inne substancje  wykorzystywane w profesjonalnych zabiegach na twarz, które  odpowiadają za poprawę jędrności czy elastyczności skóry, minimalizują obrzęki wokół oczu, zmiany naczyniowe oraz przebarwienia.

 

Zapisz się już dziś na seminarium z udziałem eksperta WSZKiPZ…

 

 szkoła kosmetyczna | kosmetologia studia | kosmetologia warszawa |studia magisterskie kosmetologia | spa wellness |
Polityka prywatnosci

JEDYNE W WARSZAWIE STUDIA PODYPLOMOWE W MODUŁACH: CHEMIA I TECHNOLOGIA KOSMETYKÓW, KOSMETOLOGIA W MEDYCYNIE, PROFILAKTYKA I TERAPIA OTYŁOŚCI. SAM UKŁADASZ PROGRAM STUDIÓW! REKRUTACJA TRWA.