Zapoznaj się z...


InformacjeEksperci WSZKiPZ na międzynarodowym kongresie kosmetycznym

03-02-2016

 

W ramach międzynarodowego kongresu kosmetycznego Beauty Forum zapraszamy na seminaria wykładowców WSZKiPZ:

 

5 marca, godz. 10.30 – 11.45 (sala 1, 1 piętro)

 

mgr Małgorzata Wiatr (prowadzi szkolenia w ramach Studium LLL WSZKiPZ)

„Otwieramy gabinet kosmetyczny – aspekty prawne, urzędowe, dofinansowania”

 

Wykład dedykowany jest zarówno osobom, które rozważają rozpoczęcie biznesu w branży beauty jak również tym, które planują rozwój istniejącego już przedsiębiorstwa. Na spotkaniu omówione zostaną  modele biznesowe dla przedsiębiorstw w branży beauty, procedury pozyskania finansowania dla firm ze środków unijnych oraz praktyczne wskazówki zarządzania dotacją w budowaniu marki konkurencyjnej na rynku.  

 

6 marca, godz. 14.15 – 15.30 (sala 3, 1 piętro)

 

prof. dr n. med. Kamila Padlewska

„Najczęstsze powikłania i skutki uboczne zabiegów – Jak pomóc nie szkodząc?”

 

W trakcie wykładu zostaną omówione najczęstsze oraz rzadziej spotykane powikłania i skutki uboczne zabiegów wykonywanych w gabinetach. Zapoznanie się z możliwymi działaniami niepożądanymi oraz ze sposobami zapobiegania oraz rozwiązywania ich powinno stanowić podstawową wiedzę każdego kosmetologa.szkoła kosmetyczna | kosmetologia studia | kosmetologia warszawa |studia magisterskie kosmetologia | spa wellness |
Polityka prywatnosci

JEDYNE W WARSZAWIE STUDIA PODYPLOMOWE W MODUŁACH: CHEMIA I TECHNOLOGIA KOSMETYKÓW, KOSMETOLOGIA W MEDYCYNIE, PROFILAKTYKA I TERAPIA OTYŁOŚCI. SAM UKŁADASZ PROGRAM STUDIÓW! REKRUTACJA TRWA.