Zapoznaj się z...


InformacjeZajęcia dla gimnazjalistów w laboratorium WSZKiPZ

03-12-2015

 

 

Okazuje się, że z pozoru trudna i niezrozumiała nauka jaką jest CHEMIA otacza nas zewsząd i towarzyszy przy najprostszych czynnościach np.: przy wrzucaniu cytryny do herbaty.

 

Chemii najlepiej uczyć się przez doświadczenie, dlatego 3 grudnia br. wykładowcy WSZKiPZ zaprosili uczniów klasy drugiej o specjalności przyrodniczej z Gimnazjum nr 2 im. Obrońców Westerplatte w Wyszkowie na lekcje do laboratorium chemii kosmetycznej w Wyższej Szkole Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia. Pod okiem specjalistów – wykładowców WSZKiPZ (Pani dr inż. Karoliny Leleń – Kamińskiej i Pani dr inż. Beaty W. Domagalskiej) uczniowie samodzielnie przeprowadzili fascynujące eksperymenty.  Wykładowcy omówili również niektóre zagadnienia z zakresu chemii nieorganicznej - kwasów, zasad,soli.

 

Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem młodzieży.

 

Uczelnia objęła  patronatem i merytorycznym wsparciem klasę o specjalności przyrodniczej w Gimnazjum nr 2 im. Obrońców Westerplatte w Wyszkowie.

 szkoła kosmetyczna | kosmetologia studia | kosmetologia warszawa |studia magisterskie kosmetologia | spa wellness |
Polityka prywatnosci

JEDYNE W WARSZAWIE STUDIA PODYPLOMOWE W MODUŁACH: CHEMIA I TECHNOLOGIA KOSMETYKÓW, KOSMETOLOGIA W MEDYCYNIE, PROFILAKTYKA I TERAPIA OTYŁOŚCI. SAM UKŁADASZ PROGRAM STUDIÓW! REKRUTACJA TRWA.