Zapoznaj się z...


InformacjeXVI Inauguracja Roku Akademickiego w WSZKiPZ

05-10-2015

 

2 października 2015 r. w Wyższej Szkole Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia odbyła się uroczysta, XVI Inauguracja Roku Akademickiego 2015/2016.

Wśród zaproszonych gości obecni byli: Prezes Związku Zakładów Doskonalenia Zawodowego; Pan Andrzej Piłat, Prezes Zarządu Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Warszawie; Pan Robert Lenart,  Dyrektor Zarządzający z Health and Beauty Media Sp. z o.o.; Pani Małgorzata Szulc, Product Manager z Health and Beauty Media Sp. z o.o.; Pani Justyna Grzymała, Brand Manager z Bandi Cosmetics; Pani Jolanta Gralewska, Właściciel firmy „Ekert Nails”; Pani Małgorzata Ekert, Key Account Manager z Diamond Cosmetics; Pani Joanna Janicka, Business Development Manager; Pani Sylwia Leśniewska – Kędzior oraz Doradca Handlowy Dermika Salon & Spa; Pani Natalia Chyrchał z Cederroth Polska, Pani dr Krystyna Wilsz z Laboratorium Kosmetycznego Norel Dr Wilsz s.c., Prezes Zarządu Laboratorium DermaPharm; PanTomasz Rajza, Szkoleniowiec i Opiekun regionu z Thalgo Poland sp. z o.o.; Pani Jolanta Zawistowska jak również przedstawiciele innych instytucji współpracujących z Uczelnią.


Inaugurację rozpoczęło przemówienie Jej Magnificencji Rektor WSZKiPZ, Pani  n. med. inż. Katarzyny Pytkowskiej.

W swoim przemówieniu Pani Rektor zwróciła uwagę na zmieniająca się dziś rzeczywistość, która wymaga również zmian ze strony Uczelni. Musi ona znaleźć odpowiedź na wyzwania, przed którymi stoi. Podkreśliła w swojej wypowiedzi, że WSZKiPZ musi sprostać wyzwaniom i zmierzyć się z trudnościami otaczającej rzeczywistości, aby moc dalej pozostać liderem. Podkreśliła również ,że jako Rektor Uczelni będzie się skupiać na dalszym wzmacnianiu jakości nauki i nauczania.

Pani Rektor odczytała list Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego - Pani Leny Kolarskiej – Bobińskiej, w dalszej części uroczystości złożyła wyrazy uznania i serdeczne podziękowania za osobiste zaangażowanie w pracę na stanowisku Prodziekana i Dziekana Wydziału Kosmetologii – Panu prof. dr. hab. Krzysztofowi Kasiurze i dr n. ekon. lek med. Dorocie Małgorzacie Wydro za piastowanie stanowiska Dziekana Wydziału Kosmetologii w WSZKiPZ. Pani Rektor podziękowała również pracownikom Uczelni za zaangażowanie w realizację tegorocznego Festiwalu Nauki w WSZKiPZ. Szczególne podziękowania za koordynację tegorocznego Festiwalu Nauki z rąk Pani Rektor otrzymała Pani dr inż. Beata W. Domagalska, Pełnomocnik Rektora ds. kształcenia podyplomowego i LLL.

Wyróżnienie również otrzymała Pani Milena Gajcy – studentka II roku studiów licencjackich na kierunku Kosmetologia za osobiste zaangażowanie w działania na rzecz promocji Uczelni, m.in.: za prowadzenie „bloga studentki WSZKiPZ”, instagramu WSZKiPZ.

Ceremonię immatrykulacji nowo przyjętych studentów poprowadziła Pani dr inż. Beata W. Domagalska, Pełnomocnik Rektora ds. kształcenia podyplomowego i LLL.


Następnie głos zabrała Przedstawicielka Samorządu Studenckiego -  Pani Anna Borkowska.

Wykład inauguracyjny na temat: „Żywność funkcjonalna – konieczność czy wygoda? wygłosił Pan dr inż. Jacek Wilczak

Zgodnie z ustanowioną tradycją, w trakcie trwania uroczystości  Pani Rektor nagrodziła najlepszych absolwentów: Panią Monikę Antończak, Panią Elwirę Czubak, Panią Monikę Grzybowską, Panią Weronikę Jaworowską, Panią Edytę Kołkowicz, Panią Katarzynę Lewandowską, Pani Tatsianę Safronavą, Panią Izabelę Szatałowicz, Panią Klaudię Zalewską i Pani Sandrę Zelent.

 

Uroczystość zakończyło wystąpienie Prezesa Związku Zakładów Doskonalenia Zawodowego; Pana Andrzej Piłata, który zwrócił uwagę na wysokie standardy jakości kształcenia WSZKiPZ oraz dostosowanie form kształcenia do standardów i wymagań jakiej stawia rynek pracy. Wspomniał, że studenci WSZKiPZ już podczas studiów zdobywają wiedzę i umiejętności praktyczne , które inni będą nabywać dopiero w pracy, dając im tym samym przewagę na rynku pracy.

 

         
   

 


 szkoła kosmetyczna | kosmetologia studia | kosmetologia warszawa |studia magisterskie kosmetologia | spa wellness |
Polityka prywatnosci

JEDYNE W WARSZAWIE STUDIA PODYPLOMOWE W MODUŁACH: CHEMIA I TECHNOLOGIA KOSMETYKÓW, KOSMETOLOGIA W MEDYCYNIE, PROFILAKTYKA I TERAPIA OTYŁOŚCI. SAM UKŁADASZ PROGRAM STUDIÓW! REKRUTACJA TRWA.