Zapoznaj się z...


InformacjeBonifikata we wpisowym na studia w WSZKiPZ do 15 lipca

09-06-2015

 

 

Wyższa Szkoła Zawodowa Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia wprowadziła atrakcyjne bonifikaty na wpisowe dla osób zainteresowanych studiami licencjackimi (I stopnia) i magisterskimi (II stopnia) na kierunku kosmetologia.

Osoby, które zapiszą się na te studia do 15 lipca br. uzyskają 25 proc. bonifikaty na wpisowe, czyli zamiast 1200,00 zł trzeba będzie zapłacić 900,00 zł. (Bonifikata wpisowego dla absolwentów WSZKiPZ - 50%, czyli płacisz 600 zł!)

 

Studenci zdobywają wiedzę w doskonale wyposażonych laboratoriach i gabinetach. Poza tym studenci, poza jednorazową opłatą wpisową przed studiami i czesnym, nie płacą za materiały dydaktyczne czy też kosmetyki i preparaty wykorzystywane podczas zajęć praktycznych.

Studia w WSZKiPZ to szansa uzyskania wiedzy teoretycznej oraz nabycia umiejętności praktycznych. Tylko takie przygotowanie gwarantuje odniesienie sukcesu na coraz bardziej wymagającym rynku usług kosmetycznych.

 

Zapisy na studia odbywają się przez internet w systemie Internetowej Rejestracji Kandydatów (IRK).

 

Rekrutacja trwa!szkoła kosmetyczna | kosmetologia studia | kosmetologia warszawa |studia magisterskie kosmetologia | spa wellness |
Polityka prywatnosci

JEDYNE W WARSZAWIE STUDIA PODYPLOMOWE W MODUŁACH: CHEMIA I TECHNOLOGIA KOSMETYKÓW, KOSMETOLOGIA W MEDYCYNIE, PROFILAKTYKA I TERAPIA OTYŁOŚCI. SAM UKŁADASZ PROGRAM STUDIÓW! REKRUTACJA TRWA.