Zapoznaj się z...


InformacjePożadane kompetencje pracowników w branży kosmetycznej. Badanie ankietowe

13-05-2015

 

Szanowni Państwo,


Od piętnastu lat w Wyższej Szkole Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia kształcimy specjalistów na potrzeby rynku usług kosmetycznych i produkcji kosmetyków.

 

Obecnie prowadzimy kształcenie na studiach licencjackich i magisterskich, oferujemy również szeroki wachlarz szkoleń w ramach strategii kształcenia przez całe życie.

 

Zależy nam na jak najlepszym dopasowaniu naszej oferty edukacyjnej do potrzeb rynku pracy, jako niewielka, niepubliczna uczelnia, współpracująca ze specjalistami z wielu dziedzin, łatwo i szybko możemy reagować na Państwa sugestie. 

 

Będziemy wdzięczni za wypełnienie ankiety dotyczącej pożądanych przez Państwa kompetencji pracowników  , jej wyniki posłużą nam do wzbogacenia oferty edukacyjnej. 

 

Zachęcamy do śledzenia naszych aktywności (http://www.kosmetyka.edu.pl/index2.php) w tym oferty kształcenia przez całe życie (http://www.kosmetyka.edu.pl/kursy2/strona,1179.html)!

Łączymy pozdrowienia i z góry dziękujemy za wypełnienie ankiety!

 

Linki do ankiet:

przemysł: https://docs.google.com/forms/d/1cqpmuqypdUrEljOgTzaKOFpxPDe99rwfpWkj2fXOKIY/viewform

 

gabinety: https://docs.google.com/forms/d/1SEEfwhjHOMI-7jZ3Vs9bc8n9WG-lEAZuKkELWOQnQ-c/viewform

 szkoła kosmetyczna | kosmetologia studia | kosmetologia warszawa |studia magisterskie kosmetologia | spa wellness |
Polityka prywatnosci

JEDYNE W WARSZAWIE STUDIA PODYPLOMOWE W MODUŁACH: CHEMIA I TECHNOLOGIA KOSMETYKÓW, KOSMETOLOGIA W MEDYCYNIE, PROFILAKTYKA I TERAPIA OTYŁOŚCI. SAM UKŁADASZ PROGRAM STUDIÓW! REKRUTACJA TRWA.