Zapoznaj się z...


Informacje18 Targi BEAUTY FORUM. Weekend wiosennej energii!

30-03-2015

 

18 Targi BEAUTY FORUM

Weekend wiosennej energii!

7-8 marca 2015 w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie odbyły się 18. Targi BEAUTY FORUM 2015. Kolejny rekord pod względem frekwencji, liczby wystawców i obecnych na targach marek to powód do radości i dumy dla organizatorów imprezy !

 

TARGI W LICZBACH

Ponad 11 500 zwiedzających, 260 wystawców i ok 1000 uczestników kongresów, warsztatów, konkursów i mistrzostw.

 

TEORIA I PRAKTYKA

Międzynarodowy Kongres Kosmetyczny IFC, Międzynarodowy Kongres Makijażu Permanentnego a także Warsztaty MAKIJAŻ W PRAKTYCE – oferta edukacyjna tegorocznych targów, obejmująca 28 propozycji, spotkała się z ogromnym zainteresowaniem. Na część seminariów bilety zostały wyprzedane już w ramach przedsprzedaży. Uczestnicy chwalili wybór w tematów, wysoki poziom merytoryczny prelekcji oraz wiedzę i doświadczenie prelegentów.

 

SCENA MEETING POINT

Tu można było poczuć emocje związane z rozstrzygnięciem i uhonorowaniem laureatów mistrzostw i konkursów. Dużym powodzeniem cieszyły się też pokazy firmowe prezentowane przez wystawców oraz ceremonia wręczenia nagród BEAUTY PREMIUM 2015.

 

STOISKO BEAUTY FORUM/NAILPRO

Na stoiskach organizatora czekało mnóstwo atrakcji – na stoisku BEAUTY FORUM dużym zainteresowaniem cieszyła się fotobudka, która sprawiła zwiedzającym wiele radości. NA stoisku NailPro emocje zapewniło Koło Fortuny – tysiące osób wzięły udział w zabawie z nagrodami. Na gości czekały także promocyjne ceny produktów Health & Beauty Media i wiele atrakcyjnych niespodzianek.

 

DO ZOBACZENIA JESIENIĄ!

Już dziś zapraszamy Was na jesienne targi BEAUTY FORUM & SPA i Hair Forum Poland, które odbędą się 26-27 września 2015 roku! Już dziś zarezerwuj sobie ten termin!

Więcej informacji znajdziesz na www.beauty-fairs.com.pl

 szkoła kosmetyczna | kosmetologia studia | kosmetologia warszawa |studia magisterskie kosmetologia | spa wellness |
Polityka prywatnosci

JEDYNE W WARSZAWIE STUDIA PODYPLOMOWE W MODUŁACH: CHEMIA I TECHNOLOGIA KOSMETYKÓW, KOSMETOLOGIA W MEDYCYNIE, PROFILAKTYKA I TERAPIA OTYŁOŚCI. SAM UKŁADASZ PROGRAM STUDIÓW! REKRUTACJA TRWA.