Zapoznaj się z...


InformacjeSeminarium naukowe WSZKiPZ

11-03-2015

Zapraszamy na seminarium naukowe WSZKiPZ, które odbędzie się w środę 25.03.2015 o godz. 17:00 w sali 117 ul. Podwale 13.

 

Temat: " Ocena parametrów sensorycznych oraz efektywności działania serii kosmetyków inspirowanych Ajurwedą do pielęgnacji cery łojotokowej "

 

Referujący: mgr Katarzyna Czapla

 

Opis:

Współczesna kosmetyka coraz częściej czerpie inspiracje z systemów kulturowych całego świata, w tym kultury indyjskiej i związanej z nią medycyny ajurwedyjskiej. Kosmetyki bazujące na Ajurwedzie („ayus” – życie, „veda” – wiedza, czyli „wiedza o życiu”) są  preparatami w dużym stopniu opartymi na surowcach pochodzenia naturalnego m.in.  na  olejach czy innych surowcach pochodzenia roślinnego czy na minerałach.

Receptury bazujące na takich składnikach (kurkumie, rumianku i olejkach eterycznych) stanowiły inspirację do powstania niniejszego projektu, którego celem było wykonanie i zoptymalizowanie receptur serii kosmetyków oraz oceny efektów ich działania  na grupie probantów, których skóra charakteryzowała się nadmiernym łojotokiem.

Zapraszam Państwa na seminarium w Wyższej Szkole Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia, podczas którego przybliżę temat kosmetologii ajurwedyjskiej i przedstawię wyniki oceny parametrów sensorycznych oraz efektywności działania serii kosmetyków inspirowanych Ajurwedą do pielęgnacji cery łojotokowej.

 

Wstęp wolny, zapraszam wszystkich zainteresowanychszkoła kosmetyczna | kosmetologia studia | kosmetologia warszawa |studia magisterskie kosmetologia | spa wellness |
Polityka prywatnosci

JEDYNE W WARSZAWIE STUDIA PODYPLOMOWE W MODUŁACH: CHEMIA I TECHNOLOGIA KOSMETYKÓW, KOSMETOLOGIA W MEDYCYNIE, PROFILAKTYKA I TERAPIA OTYŁOŚCI. SAM UKŁADASZ PROGRAM STUDIÓW! REKRUTACJA TRWA.