Zapoznaj się z...


InformacjeStudia w języku angielskim w WSZKiPZ

09-03-2015

 

Czternastu studentów z Międzynarodowej Szkoły Prawa i Biznesu w Wilnie na Litwie rozpoczęło z początkiem marca br. studia w WSZKiPZ. Studia w WSZKiPZ prowadzone są w języku angielskim w ramach wspólnego programu w zakresie kosmetologii z Międzynarodową Szkołą Prawa i Biznesu w Wilnie (ISLB). Zajęcia będą realizowane na terenie obydwu Uczelni w ciągu całego okresu trwania studiów.

 

W semestrze letnim studenci z Litwy będą zdobywać wiedzę o kosmetykach i surowcach kosmetycznych, fizjologii skóry i włosów, dermatologii, perfumerii. Na zajęciach z języka angielskiego studenci będą poszerzali umiejętności wykorzystania specjalistycznego  słownictwa dla branży kosmetycznej.

 

Bardzo ważnym punktem w programie praktycznego kształcenia studentów zajmują zajęcia w laboratoriach chemii kosmetycznej i w nowoczesnych, profesjonalnie wyposażonych  pracowniach kosmetycznych. Studenci biorą czynny udział w zajęciach – ćwiczenia odbywają się pod okiem instruktora. Mają do dyspozycji profesjonalne stanowiska wyposażone w nowoczesny sprzęt.szkoła kosmetyczna | kosmetologia studia | kosmetologia warszawa |studia magisterskie kosmetologia | spa wellness |
Polityka prywatnosci

JEDYNE W WARSZAWIE STUDIA PODYPLOMOWE W MODUŁACH: CHEMIA I TECHNOLOGIA KOSMETYKÓW, KOSMETOLOGIA W MEDYCYNIE, PROFILAKTYKA I TERAPIA OTYŁOŚCI. SAM UKŁADASZ PROGRAM STUDIÓW! REKRUTACJA TRWA.