Zapoznaj się z...


InformacjeKosmetyki nominowane do Glammies

05-03-2015

 

GLAMMIES to pierwszy urodowy plebiscyt magazynu Glamour, który nagradza te kosmetyki, które czytelniczki naprawdę pokochały przez ostatni rok. W 20 kategoriach znalazło się 10 produktów wybranych przez redakcję ze wszystkich nadesłanych zgłoszeń.

Z przyjemnością informujmy, iż wśród nominować produktów znajdują się m.in. w kategorii:

 

NAJLEPSZY KOSMETYK NAWILŻAJĄCY LUKSUSOWY

  • THALGO: HYALURONIC CREAM
  • SKEYNDOR: POWER HYALURONIC

 

NAJLEPSZY KOSMETYK POD OCZY LUKSUSOWY

  • YONELLE: h2o infuzyjne płatki s.o.s. pod oczy

 

Decyzja o tym, kto otrzyma nagrodę, należy do Was - laureat jest wyłaniany w drodze głosowania internetowego! Wystarczy, że wejdą Państwo na stronę http://modelki.glamour.pl/glammies/

Na wybrany produkt można głosować do 19 MARCA (dziennie można oddać maksymalnie 5 głosów), a wyniki zostaną ogłoszone w majowym numerze magazynu Glamour oraz na stronie miesięcznika.

 

ZWYCIĘZCY OTRZYMAJĄ TYTUŁ GLAMMIES 2015, A WY DOWIECIE SIĘ, KTÓRE KOSMETYKI TO ABSOLUTNE HITY.

Dodatkowo 30 OSÓB, KTÓRE CIEKAWIE UZASADNIĄ SWÓJ WYBÓR, MIESIĘCZNIK NAGRODZI JEDNYM Z ATRAKCYJNYCH ZESTAWÓW KOSMETYKÓW.

ŻYCZYMY WSZYSTKIM POWODZENIA !

 

Z przyjemnością informujmy, że lakiery OPI zostały wyróżnione przez redakcję magazynu Glamour w konkursie Glamour Glammies 2015 i otrzymały od redakcji etykietę "Glammies 2015. Wybór redakcji". Redakcja kocha OPI, ale jest jeszcze druga część konkursu, w której wykazać się mogą nasi klienci i fani – to kategoria „wybór czytelniczek”. Jest ona niezwykle ważna. Potrzebujemy zatem wsparcia w głosowaniu na naszą markę!

 

GLAMMIES to pierwszy urodowy plebiscyt magazynu Glamour, który nagradza te produkty kosmetyczne, które naprawdę pokochaliśmy przez ostatni rok. W 20 kategoriach znalazło się 10 produktów wybranych przez redakcję magazynu Glamour ze wszystkich nadesłanych zgłoszeń.

 

Wystarczy, że wejdą Państwo na stronę http://modelki.glamour.pl/glammies/ i po kliknięciu kategorii NAJLEPSZY LAKIER DO PAZNOKCI - zagłosują na kanarkowy lakier OPI (w ciągu dnia można oddać aż 5 głosów!).

Konkurs trwa do 19 marca. Liczymy na Państwa wsparcie!

 

Z góry serdecznie dziękujemy!

 szkoła kosmetyczna | kosmetologia studia | kosmetologia warszawa |studia magisterskie kosmetologia | spa wellness |
Polityka prywatnosci

JEDYNE W WARSZAWIE STUDIA PODYPLOMOWE W MODUŁACH: CHEMIA I TECHNOLOGIA KOSMETYKÓW, KOSMETOLOGIA W MEDYCYNIE, PROFILAKTYKA I TERAPIA OTYŁOŚCI. SAM UKŁADASZ PROGRAM STUDIÓW! REKRUTACJA TRWA.