Zapoznaj się z...


InformacjeRecepta na sukces według Pani Lydii Sarfati

29-10-2014


27 października br. w Uczelni odbyło się spotkanie z Panią Lydią Sarfati, założycielką marki Repechage, której koncepcja Beauty & SPA jest realizowania obecnie w wielu salonach, a sama Pani Lydia Sarfati  jest konsultantem dla najlepszych ośrodków SPA na całym świecie. Podczas dwugodzinnego spotkania w bardzo miłej atmosferze, Pani Lydia opowiedziała licznie zgromadzonym  gościom, w jaki sposób osiągnęła sukces, nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale i wielu innych krajach świata.

Tematem przewodnim wystąpienia był : „SUKCES W TWOICH RĘKACH”.  Pani Lydia bazując na swoim długoletnim doświadczeniu opowiadała oraz doradzała  słuchaczom, w jaki sposób budować sukces w branży Beauty & SPA, jakimi zasadami powinni kierować się przyszli kosmetolodzy, aby jakość świadczonych przez nich usług była na najwyższym poziomie. Zaprezentowała również produkty marki Repechage. Firma Repêchage, jako pionier kosmetyków z wykorzystaniem alg morskich -  „kwiatów morza”,  stworzyła pełną gamę produktów do pielęgnacji skóry twarzy i ciała.  Pani Sarfati podkreśliła, że kosmetyki i zabiegi Repêchage spełniają oczekiwania klientów, są dla nich „drugą szansą” na wydobycie piękna. Idea ta nawiązuje do pochodzenia nazwy marki „repechage”, która z francuskiego oznacza „druga szansa”.

Wystąpienie Pani Lydii Srafati było niezwykle inspirujące,  autorka spotkania przekazała zgromadzonym swoją pozytywną energią i inspirację do dalszego działania i owocnej pracy.

Spotkanie było również premierą polskiego wydania książki Pani Lydi Sarfati pt.: „SUKCES W TWOICH RĘKACH. JAK ODNIEŚĆ SUKCES W BRANŻY KOSMETYCZNEJ.”
Książka Lydii Sarfati to swoisty podręcznik dedykowany wszystkim, którzy chcą odnieść sukces w branży kosmetycznej. Autorka książki w sposób niezwykle bezpośredni dzieli się w niej swoimi doświadczeniami i radami biznesowymi. Książka zawiera także wskazówki naukowe i szczegółowo opisuje metody pielęgnacji ciała i skóry człowieka w ujęciu holistycznym.

Po spotkaniu zainteresowani mogli kupić książkę z autografem i osobistymi życzeniami sukcesu od autorki.

Uczestnicy spotkania otrzymali ogrom pozytywnej energii i uświadomieni, że ich edukacja w zakresie kosmetologii powiązana z pasją, determinacją i przemyślanym działaniem jest gwarancją sukcesu.
 

 szkoła kosmetyczna | kosmetologia studia | kosmetologia warszawa |studia magisterskie kosmetologia | spa wellness |
Polityka prywatnosci

JEDYNE W WARSZAWIE STUDIA PODYPLOMOWE W MODUŁACH: CHEMIA I TECHNOLOGIA KOSMETYKÓW, KOSMETOLOGIA W MEDYCYNIE, PROFILAKTYKA I TERAPIA OTYŁOŚCI. SAM UKŁADASZ PROGRAM STUDIÓW! REKRUTACJA TRWA.