Zapoznaj się z...


InformacjeDofinansowanie UE dla staży i warsztatów interpersonalnych studentów WSZKiPZ

20-09-2014

Wyższa Szkoła Zawodowa Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia otrzymała wsparcie środków UE, w konkursie realizowanym przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, na realizację staży i warsztatów kształtujących kompetencje interpersonalne studentów WSZKiPZ .

 

Projekt kierowany jest do studentów dwóch ostatnich semestrów studiów na kierunku Kosmetologia I i II stopnia w WSZKiPZ. Staże będą trwać 3-miesiące i pozwolą zapoznać się z zasadami funkcjonowania przedsiębiorstwa, sprawdzić się w rzeczywistych sytuacjach zawodowych, zdobyć praktyczne umiejętności.

 

Studenci zdobędą doświadczenie w firmach produkujących i dystrybuujących kosmetyki, m. in.: w działach marketingu przy kreowaniu i opracowywaniu komunikacji marketingowej, w działach związanych opracowywaniem i optymalizacją receptur, produkcją, zarządzaniem jakością, standaryzacją, bezpieczeństwem stosowania produktów kosmetycznych oraz w dziale obsługi klienta.

Studenci będą mogli również zdobyć praktykę w branży Beauty & SPA , w gabinetach o rozbudowanej ofercie zabiegowej doskonaląc umiejętności w zakresie prawidłowego doboru i wykonywania specjalistycznych zabiegów kosmetycznych oraz zarządzania i organizacji ośrodków pielęgnacji zdrowia i urody.

 

Ponadto, we współpracy z doświadczonymi specjalistami proponujemy studentom WSZKiPZ cykl warsztatów rozwijających ich kompetencje osobiste i społeczne (interpersonalne), a dzięki temu wzmocnienie ich konkurencyjności na rynku pracy; często to właśnie te kompetencje decydują o wyborze kandydata do pracy spośród osób o bardzo zbliżonym profilu kształcenia.

Dzięki warsztatom kompetencji interpersonalnych studenci WSZKiPZ zdobędą umiejętności radzenia sobie ze stresem, autoprezentacji, tworzenia swojego wizerunku, negocjacji , asertywności, właściwego zarządzania czasem, kreatywności i współpracy w zespole. Uczestnicy warsztatów, po ich zakończeniu otrzymają certyfikaty.

 

Dzięki nam możesz to osiągnąć! Szczegóły wkrótce…

 szkoła kosmetyczna | kosmetologia studia | kosmetologia warszawa |studia magisterskie kosmetologia | spa wellness |
Polityka prywatnosci

JEDYNE W WARSZAWIE STUDIA PODYPLOMOWE W MODUŁACH: CHEMIA I TECHNOLOGIA KOSMETYKÓW, KOSMETOLOGIA W MEDYCYNIE, PROFILAKTYKA I TERAPIA OTYŁOŚCI. SAM UKŁADASZ PROGRAM STUDIÓW! REKRUTACJA TRWA.