Zapoznaj się z...


InformacjeWilanowskie ogrody innowacji

09-09-2014


Wyższa Szkoła Zawodowa Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia oraz Instytut Kosmetologii Stosowanej zaprasza na wystawę i warsztaty pt.: “WILANOWSKIE OGRODY INNOWACJI”

Termin: 19 - 28 września 2014 r.
Miejsce: Plaża Wilanów, róg ulic Przyczółkowej i Klimczaka
Wstęp: WolnyWystawcy zaprezentują najnowsze osiągnięcia w obszarze technologii, innowacji społecznych i zrównoważonego rozwoju. Ideą organizatorów jest przedstawienie osiągnięć spójnych z ideą EXPO 2015 w Mediolanie “Feeding the Planet. Energy for Life”. Tematyka warsztatów dotyczyć będzie innowacyjności i życiowej przedsiębiorczości.

Szczegółowe informacje na stronie internetowe:  WWW.EE4F.PL

W ramach eventu w dniach 20-21 i 27-28 września - wykładowcy, studenci WSZKiPZ zapraszają na:

BEZPŁATNE WARSZTATY MYDLARSKIE - Jaka jest historia mydła? Jak można mydłom nadać kształt? Odpowiedź na te i inne ciekawe pytania będą wprowadzeniem do samodzielnego tworzenia mydeł przez uczestników warsztatów. Ponadto uczestnicy będą mieli do dyspozycji różnorodne foremki, barwniki i olejki eteryczne oraz kolorowe drobiazgi do zatapiania. Warsztaty mydlarskie to nauka i świetna zabawa oraz zaproszenie do udziału w serii warsztatów z cyklu „Kosmetologia dla każdego” organizowanych przez Uczelnie i IKS.

Uczestnicy wydarzenia będą mogli również wziąć udział w loterii „SZCZĘŚLIWY NUMEREK”. Na zwycięzcę loterii czeka nagroda – kuferek kosmetyczny z niespodzianką. Szczegóły zabawy przy naszym stoisku i facebooku Uczelni.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

PARTNERZY:szkoła kosmetyczna | kosmetologia studia | kosmetologia warszawa |studia magisterskie kosmetologia | spa wellness |
Polityka prywatnosci

JEDYNE W WARSZAWIE STUDIA PODYPLOMOWE W MODUŁACH: CHEMIA I TECHNOLOGIA KOSMETYKÓW, KOSMETOLOGIA W MEDYCYNIE, PROFILAKTYKA I TERAPIA OTYŁOŚCI. SAM UKŁADASZ PROGRAM STUDIÓW! REKRUTACJA TRWA.